eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Rosického vstup na šampionát v Německu byl famózní! Blýskl se dvěma brankami!

Autor:
Datum: 25. 5. 2014

Je tomu už osm let, co se uskutečnil šampionát v Německu a český národ si mohl užít parádního pocitu, kterého se dlouho nemohl dočkat, a to fandění domácí reprezentaci na největším fotbalovém svátku.

Neskutečným elánem do soutěže vstoupili naši a po poločase vedli dokonce 2:0 nad USA. Toto luxusní vedení získal národní celek díky dortmundské dvojici Koller – Rosický. Ten devět minut před koncem prvního poločasu vypálil z třiceti metrů Američanům rybník. Brankář Keller mohl skočit sebelepší robinzonádu, ale tak přesnému zakončení se nešlo postavit.

Ve druhé půli se třicet minut čekalo na branku, která by buď vrátila USA do hry nebo stvrdila české vítězství. Naštěstí padla druhá možnost a kdo jiný než hvězdička Rosický se vžil do role hrdiny, když si po perfektním vedení míče došel pro lehké zakončení. Češi tak mohli oslavit vyhtu 3:0.

Rosa byl zvolen z pochopitelných důvodů FIFA hráčem utkání. Šampionát ale nakonec hoši ušatí prohrou s Ghanou rozhodli ve svůj neprospěch a nepostoupili ze skupiny. Přesto má Tomáš rozhodně pozitivní vzpomínky, hlavně právě na zápas s USA.

-Karel Dostál-

foto: archiv

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace